Opinie

Kilka wpisów / opinii internautów:

  • Jedyne miejsce, gdzie występuje wg niektórych tzw. anomalia grawitacyjna (ciecz i koło przetaczają się na szczyt wzniesienia a nie na odwrót)! Ponadto Karpacz zaprasza turystów na śnieżne szaleństwa. Mnogość stoków, skocznie narciarskie, obiekty spa- wszystko to pozwoli wypocząć i zabawić się podczas urlopu wypoczynkowego. Polecam
  • Ja osobiście preferuję Karpacz, wraz z jego pięknymi widokami. Ta miejscowość ma swój niepowtarzalny klimat, sporo atrakcji dla przeciętnego turysty, np. Muzeum zabawek, albo rynna zjazdowa przy stoku kolorowa. Ponadto to doskonała baza wypadowa w wyższe partie gór. Zawsze chętnie wracam do Karpacza i polecam go wszystkim.
  • Przyzwoite zimowe kurorty, nie oblegane tak jak na w Tatrach. W Karpaczu jest wiele fajnych miejsc do nocowania. Ostatnio wiele zaczęło współpracować z serwisami rezerwacyjnymi przez co ceny są jeszcze niższe.
  • Karpacz to piękna miejscowość.Chętnie tam wracam, zwłaszcza na szlak do „Samotni” i do Doliny Łomniczki. Będę tam za kilkanaście dni.Pozdrawiam wszystkich „GÓROŁAZÓW”
  • Mam pdodobne zdanie, Karpacz jest naprawdę piękną miejscowością,gdzie mamy z jednej strony góry,a z drugiej szereg zabytków jak np: Kościół Wang który jak najbardziej warto zwiedzić na żywo i móc się potem pochwalić na forum zdjęciami:)
  • Okolice Karpacza jak i różnorodność atrakcji nie pozwoli turystom na chwile nudy, osobiście byłem w sezonie letni, to, jednak polecam każdemu spędzić chociaż weekend, w sezonie zimowym – oto świetna panorama Karpacza i okolic.
  • Idealne miejsce dla urlopowiczów z dziećmi jak i par. Panuje tutaj bardzo przyjazna atmosfera, lodzie są bardzo serdeczni, ceny naprawdę niskie. Dla mnie najcudowniejszą rzeczą którą mogłam zobaczyć po przebudzeniu się z hotelowego okna była Śnieżka i inne góry. Jedzenie w restauracjach jest naprawdę pyszne, mi najbardziej do gustu przypadła pyszna kawa z Mount Blank ;)) idealna, kelnerki bardzo miłe, kameralna atmosfera, cisza spokój idealne miejsce żeby wypocząć i wyciszyć się po calodzienniej tułaczce po pięknych górach. Jeśli chodzi o nocne życie są tutaj kluby nocne, karaoke, w hotelach bilard, bary.